"Нам не цікаво, що ви думаєте!": у Харкові виник скандал через кондитерську з тортами до дня захисника Росії (відео)
![](http://gazetavv.com/static/img/1/6/1614067104_6777_462x232.jpg)
Як пояснили представники кондитерської, багато українських дівчат нібито дарують своїм чоловікам на 23 лютого подарунки.
У скандал потрапила мережа громадського харчування Fit kitchen / фото TvoyFormat247
У харківському закладі громадського харчування Fit kitchen провели рекламну кампанію до 23 лютого - так званого свята всіх "чоловіків" в Росії або дня захисника вітчизни. Зокрема, вони запропонували придбати торти з цифрою "23". У зв'язку з цим в мережі розгорівся скандал.
Повідомлення з хештегом #мужскойторт заклад опублікував на своїй сторінці в Instagram, інформує УНІАН.
"І не важливо, до чого і чому присвячена ця дата. Для дуже багатьох - це важливий день, день народження. І ми - готові зробити смачні торти на будь-який смак", - зазначили представники кафе.
скріншот
Після цього, їм з претензією написав один з підписників. Однак йому відповіли, що багато дівчат в Україні відзначають 23 лютого.
"Знаю! Але це їм честі не додає", - зазначив користувач.
У закладі ж пояснили, що їхнє завдання - догодити клієнтам. І це вже нібито особиста справа кожного, що і коли святкувати.
"І законам України не завадило б слідувати. Що святкувати, а що ні», - у відповідь констатував чоловік.
Скріншот Gromada Group https
Після шквалу критики адміністратор закладу випустила звернення, в якому заявила, що не збирається вибачатися або щось міняти. Адже кожен має право святкувати в той день, коли йому заманеться.
"Якщо когось зачіпає ситуація, що 23 лютого дівчата вітають своїх чоловіків, попрошу їх тримати свою думку при собі. І тим більше не ображати людей - говорити, що честі це їм не додає тощо. Ви просто не маєте права так висловлюватися", - підкреслила вона.
Власниця кондитерської додала, що вони - не політичний блок, не роблять якусь агітацію і не є спільнотою, яка когось на щось налаштовує.
"Якщо людина подзвонила і попросила торт на 23 лютого, нам - неважливо. Так само, як і у випадках з 24, 25, 26 лютого. У кожної людини є своя думка і своє життя. Тому кожен сам вирішує, як і коли йому вітати. Ніхто не має права лізти в особистий простір людини, і йому говорити, що слід робити, а що - не варто", - заявила жінка.
"Нам абсолютно не цікаво, що ви думаєте", - на завершення сказала власниця Fit kitchen.