Дубінчак: Хочемо довести, що є зараз сильнішими
![Дубінчак: Хочемо довести, що є зараз сильнішими](http://fcdnipro.com/users_data/pics/11/10607/dub-nchak-xochemo-dovesti-scho-zaraz-siln-s-268-1737.jpg)
Влад перед грою.
— Ти пропустив попередній матч. Зголоднів до гри?
— Так, звичайно, погано, що пропустив ту гру. Хотілося зіграти з «Динамо», але за умовами контракту не вийшло. Зараз готовий на сто відсотків, тому завтра сподіваюсь вийти на поле.
— Останнім часом матчі з «Колосом» мають особливе підґрунтя. Як команда налаштовується на матч? Залишився вогник?
— Звичайно, ми бажаємо перемогти. Неможна казати, що останні перемоги «Колоса» були випадковими, але ми хочемо виграти, тому що останнім часом спостерігається якась закономірність у їхніх перемогах. Ми хочемо довести, що є сильнішими зараз. І тому завтра докладемо усіх зусиль.
— Окрім самовідданості якісь сюрпризи підготували?
— Гадаю, ми добре підготувалися тактично, добре розібрали суперника. Якщо будемо завтра дотримуватись свого плану, все має вийти.
scdnipro1.com.ua