Війна Авакова з добровольчими батальйонами докотилась до «Січі». Коли я побачила після всіх цих «відродженців» нарешті наші білборди, то зрозуміла чому «За мир на СВОїй БОгом ДАній землі» з портретами наших бійців Куцина, Кошулінського, Онопрієнка, Беліченка, Мовчанюка.
![Війна Авакова з добровольчими батальйонами докотилась до «Січі». Коли я побачила після всіх цих «відродженців» нарешті наші білборди, то зрозуміла чому «За мир на СВОїй БОгом ДАній землі» з портретами наших бійців Куцина, Кошулінського, Онопрієнка, Беліченка, Мовчанюка.](https://news.pn/photo/eb007f7990ed97f161778ec711a68a15.i240x160x300.jpeg)
Війна Авакова з добровольчими батальйонами докотилась до «Січі». Коли я побачила після всіх цих «відродженців» нарешті наші білборди, то зрозуміла чому «За мир на СВОїй БОгом ДАній землі» з портретами наших бійців Куцина, Кошулінського, Онопрієнка, Беліченка, Мовчанюка.