БЕБ повідомило про підозру мешканцю Київщини за торгівлю контрафактними сигаретами
![БЕБ повідомило про підозру мешканцю Київщини за торгівлю контрафактними сигаретами](http://www.agroperspectiva.com/images/news/191269.jpg)
➡️Незаконну діяльність організував місцевий мешканець. Він налагодив постачання тютюнових виробів без марок акцизного податку та подальший їх продаж через пункти роздрібної торгівлі у місті Переяслав.
❗️Детективи Бюро провели обшуки та вилучили з незаконного обігу підакцизні товари орієнтовною вартістю 1,7 млн грн.
📃Наразі організатору схеми повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
➡️Йому загрожує покарання у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
🤝Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Київській області у співпраці із працівниками управління стратегічних розслідувань в Київській області ДСР Нацполіції. Процесуальне керівництво - прокурори Київської обласної прокуратури.