На Закарпатті судитимуть директора товариства за привласнення комунальної власності
![На Закарпатті судитимуть директора товариства за привласнення комунальної власності](http://www.agroperspectiva.com/images/news/191754.jpg)
➡️ Директор одного з товариств у м. Ужгород у листопаді 2016 року використав підроблені приватизаційні документи, до яких вніс неправдиві відомості про виконання поліпшення орендованого приміщення на 143 тис. грн.
❗️Такі дії стали підставою для приватизації нерухомості. Будівля площею 292,3 кв.м загальною вартістю понад 1 млн грн незаконно перейшла у власність товариства.
📄 В ході досудового розслідування накладено арешт на нерухоме майно та земельну ділянку. Прокуратурою подано позов в інтересах міської ради. Обвинувальний акт скеровано до суду.