Чоловік подарував дружині-прокурору під час війни японський позашляховик за 1 копійку
Чоловік подарував дружині-прокурору Полтавської облпрокуратури під час війни японський позашляховик за 1 копійку.
Про це свідчать дані про суттєві зміни в майновому стані прокурорки, передають Українськi Новини.
Жінка Ірина Фабро працює прокурором Глобинської окружної прокуратури.
28 травня чоловік подарував їй подарунок у негрошовій формі.
Вартість подарунка склала 1 копійку.
Мова йде про подарований автомобіль NISSAN ROGUE 2016 року.
Як повідомляли Українськi Новини, мама подарувала дочці-прокурорці під час війни позашляховик з Кореї. Дружина подарувала під час війни керівнику Хмельницької окружної прокуратури Сергію Наконечному автомобіль TESLA. Батько подарував дочці-прокурору Дніпропетровської облпрокуратури під час війни маєток в Кривому Розі.
Начальнику департамента Офісу генпрокурора Віталію Бровку дружина під час війни подарувала американську гвинтівку з глушником DANIEL DEFENSE за 200 тис. гривень. А дружина-прокурор подарувала своєму чоловіку-прокурору майже 1 млн грн на квартиру під Києвом.