На окупованих територіях росте заборгованість перед бюджетниками, – ЦНС
![На окупованих територіях росте заборгованість перед бюджетниками, – ЦНС](https://ukranews.com/upload/media/2024/07/08/668c2436680c2-1.jpeg)
На тимчасово окупованих територіях України проблема із виплатою зарплат бюджетникам. Перелік тих, кому не платять гроші окупанти, поповнився ще й педагогами. Тут заборгованість по виплатах інколи сягає кількох місяців. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
"Зважаючи на критичний брак вчителів на ТОТ, можна зробити висновки, що і з бюджетом для виплат освітянам у ворога критичний. Адже тільки обіцянками високих зарплат місцеві колаборанти в змозі наймати працівників для освітньої сфери тимчасово окупованої України. Здебільшого завозять вчителів з РФ, зокрема з Осетії, Башкортостану, Челябінської, Курської, Свердловської та Іванівської областей", - йдеться в повідомленні ЦНС.
Окрім педагогів, проблема із виплатами у працівників екстреної служби.
Як повідомляли Українські Новини, за даними ЦНС, у підконтрольному росіянам Донецьку російські загарбники створили центр, який займеться так "вихованням" дітей, які проживають на окупованих територіях.
Крім того, підлітків на окупованих територіях заманюють ставати рупорами російської пропаганди.