Баскетболістки збірної України U20 виграли третій матч чемпіонату Європи
![Баскетболістки збірної України U20 виграли третій матч чемпіонату Європи](https://khersonline.net/uploads/posts/2024-07/1720510394_630_360_1720508336-890.jpg)
Баскетбольна молодіжна жіноча збірна України U20 перемогою над Австрією 70:51 завершила перший етап чемпіонату Європи у Болгарії у Дивізіоні В. Як повідомляє ФБУ, наша комнада підійшла до матчу з двома виграшами і достроковим виграшем групи. Раніще укроаїнки здолали команди Болгарії - 73:47 та Ісландії - 69:53, передає Укрінформ. Найрезультативнішими у матчі стали Віра Грималюк з 11-ма очками та Євгенія Путра (10 пунктів). 10-11 на Євро липня пройдуть матчі другого групового етапу. Українки зіграють проти Ірландії та Чехії. До півфіналу пройдуть дві кращі збірні квартету.