У Баранівці працівники терцентру шиють маскхалати для бійців АТО
![У Баранівці працівники терцентру шиють маскхалати для бійців АТО](http://s.citysites.ua/upload/images/news/intext/566/1a6a3c1ad3/9f394881c3066606a53e559654bdab98.jpg)
2 грудня працівники територіального центру соціального обслуговування Баранівського району передали для біців АТО 22 маскувальні халати, які пошили власноруч у майстерні терцентру.
2 грудня працівники територіального центру соціального обслуговування Баранівського району передали для біців АТО 22 маскувальні халати, які пошили власноруч у майстерні терцентру.