У Луцьку одразу двоє дітей випали з вікна другого поверху
![У Луцьку одразу двоє дітей випали з вікна другого поверху](https://ukranews.com/upload/media/2024/07/23/669fb59659985-sitka.jpg)
У Луцьку 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху будинку, поки їх мами не було вдома. Діти вижили і зараз знаходяться у лікарні.
Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Волинській області.
Відомо, що жінка залишила дітей сама та пішла у магазин.
"За словами жінки, вона забула зачинити вікно. Ймовірно, діти підійшли до нього та сперлися на москітну сітку. Та не витримала — вони випали з вікна", — зазначили правоохоронці.
Зараз поліція з'ясовує обставини інциденту.
"Наголошуємо, що відчинені вікна з встановленими москітними сітками - це одна із прихованих загроз для родини, в яких виховуються маленькі діти. Москітна сітка створює в дітей ілюзію опори, проте вона не витримує вагу навіть найменших малюків", — нагадали у поліції.
У Національній поліції радять:
- відчиняти вікна лише для провітрювання;
- за можливості встановити на них ґрати або спеціальні замки;
- відсунути від вікон предмети, за допомогою яких дитина може вилізти на підвіконня та самостійно їх відчинити;
- не залишати дітей вдома самих, без нагляду дорослих.
Як повідомляли Українські Новини, у Миколаєві трирічна дитина випала з балкона, дібравшись до поруччя по купі коробок. У цей момент батьки спали у квартирі.
Раніше у місті Сарни Рівненської області з вікна четвертого поверху випала трирічна дитина. Попри старання медиків, дитину врятувати не вдалося.