Українські веслувальниці фінішували п'ятими на Олімпійських іграх

Жіноча четвірка з академічного веслування фінішувала п'ятою на Олімпійських іграх у Парижі. Про це повідомляє НОК України.

Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова трималися в трійці до кінцевих 500 метрів, але на фініші все ж поступилися двома позиціями й фінішували п’ятими.

"Все було чудово… до останніх 500 метрів. Важко сказати, що сталося. Наша команда боролася, човен не сів, він як йшов, так і йшов. Просто в когось він пішов швидше, ніж у нас", - каже Євгенія Довгодько.

На думку найдосвідченішої у квартеті Анастасії Коженкової, олімпійської чемпіонки Лондона-2012, на виступі позначилося те, що на відміну від суперниць, які могли цілеспрямовано готуватися до Олімпіади, їм довелося робити двофазову підготовку, адже вони єдині з учасниць фіналу, хто кваліфікувався на Ігри з травневого ліцензійного добору у Швейцарії.

Нагадаємо, українки Софія Лискун та Ксенія Байло зайняли сьоме місце у фіналі синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки на Олімпійських іграх-2024.

Раніше фехтувальниця Ольга Харлан виборола бронзову медаль, що стала першою медаллю для України на XXXIII Літніх Олімпійських іграх в Парижі.