Бюро економічної безпеки повідомило про підозру жителю Львівщини за контрабанду лісоматеріалів до ЄС
![Бюро економічної безпеки повідомило про підозру жителю Львівщини за контрабанду лісоматеріалів до ЄС](http://www.agroperspectiva.com/images/news/193033.jpg)
Підозрюваний вивозив лісопродукцію на підставі сертифіката про походження лісоматеріалів і виготовлених з них товарів, який отримав за допомогою підроблених документів.
Детективи Бюро задокументували незаконне переміщення лісоматеріалів через митний кордон України з використання товарно-супровідних документів, що містили неправдиві відомості.
Крім того, встановлено факт легалізації понад 260 тисяч гривень одержаних незаконним шляхом.
Під час обшуків детективи БЕБ вилучили станки, верстати, чорнову документацію, а також деревину загальним об‘ємом понад 25 м3.
Наразі чоловікові повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 201-1, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Оперативне супроводження здійснювали співробітники Управління Служби безпеки України у Львівській області. Процесуальне керівництво - прокурори Львівської обласної прокуратури.