Famózní obrat Liverpoolu změnil fanouškovi život! Co se stalo?

Liverpool v prvním utkání remizoval v Dortmundu 1:1 a do odvety si tak přivezl nadějný výsledek. Jenže po prvních deseti minutách bylo všechno jinak. Dortmundští kanonýři Mchitarjan a Aubameyang poslali Borussii do dvoubrankového vedení a Reds museli rázem skórovat třikrát, aby prošli mezi nejlepší čtyřku týmů Evropské ligy.

Nathan, který sledoval fotbal se svou přítelkyní, velkou fanynkou Manchesteru United, v tu chvíli zřejmě přestal věřit v to, že by jeho oblíbenci dokázali vývoj utkání zvrátit. Nebo možná naopak věřil? Těžko říct, každopádně své dívce řekl: "Když to Kloppovi hoši otočí a postoupí, vezmu si tě!“

Když Marco Reus v 57. minutě pár chvil po Origiho kontaktním gólu opět zvýšil na rozdíl dvou branek, měli domácí hráči už jen něco přes půl hodiny na vstřelení tří gólů. Na Liverpool by v tu chvíli nikdo nevsadil, jak se říká, ani zlámanou grešli.

Jenže Liverpool předvedl neskutečnou vůli po vítězství. Po deseti minutách snížil Coutinho a po gólu Sakha to v 78. minutě bylo už 3:3. Když pak Dejan Lovren v 90. minutě završil obrat, málem, že Anfield Road nezbořil.

Nathanovi ještě svitla naděje v páté minutě nastavení, když hosté z nebezpečné vzdálenosti zahrávali standardní situaci. Míč ale letěl těsně vedle, a tak se mladík chomoutu už nejspíš nevyhne… Tak hodně štěstí budoucím novomanželům!