Marş pentru susţinerea alăptării
![Marş pentru susţinerea alăptării](http://www.timpul.md/uploads/modules/news/2016/08/95944/0x100_13669689_2042845259274480_2600792504945045354_n.jpg)
Mai multe mame cu copii au participat, astăzi, la un marş de susţinere a alăptării. Evenimentul este organizat cu ocazia lansării Săptămânii Mondiale a Alăptării, care are loc în perioada 1-7 august.
Mai multe mame cu copii au participat, astăzi, la un marş de susţinere a alăptării. Evenimentul este organizat cu ocazia lansării Săptămânii Mondiale a Alăptării, care are loc în perioada 1-7 august.