Scrutinul prezidențial la ambasada Moldovei de la Praga
![Scrutinul prezidențial la ambasada Moldovei de la Praga](http://gdb.rferl.org/D70813EF-03F5-4B50-A665-40F9CFE5A425_cx0_cy29_cw0_w800_h450.png)
Majoritatea celor care au votat regretă că politicienii de la Chișinău încearcă să divizeze și mai mult societatea între simpatizanții vectorului pro-occidental și ai celui pro-estic.
Majoritatea celor care au votat regretă că politicienii de la Chișinău încearcă să divizeze și mai mult societatea între simpatizanții vectorului pro-occidental și ai celui pro-estic.