Mrazivé záběry z NHL! Po tvrdém zákroku skončil hráč v bezvědomí

Ke všemu došlo v šesté minutě druhé třetiny za stavu 1:1. Larsen si sjížděl za vlastní bránu pro puk, v tu chvíli se ale z druhé strany objevil Taylor Hall a soupeře poslal k zemi.

Obránce Canucks zůstal v bezvědomí bezvládně ležet. Spoluhráči z Vancouveru se ihned sesypali na Halla, jediný, kdo se hned začal starat do bezvládně ležícího kamaráda, byl vancouverský gólman Markström. Když se pak rozhodčím podařilo šarvátku rozehnat, započalo konečně ošetřování poraněného hokejisty, pro kterého nakonec přijela nosítka.

I s pomocí spoluhráčů připoutaného Larsena pak odvezli ošetřovatelé z ledu a hráč byl dopraven do nemocnice.

"Chtěl jsem ho trefit, ale určitě ne takhle," omlouval se po utkání Hall. Bylo pro mě hrozné vidět, jak leží nehybně na ledě," vzpomínal na nepříjemné okamžiky utkání hokejista, který se s Larsenem dobře zná ze společného působení v Edmontonu.

Informace přímo z Kanady naštěstí hovoří o tom, že se Larsen ještě během cesty do nemocnice probral z bezvědomí a je ve stabilizovaném stavu.