Бързи новини (6 септември)

"Бързи новини" е рубриката, в която "Дневник" информира за най-важното от България и света в реално време. Съдържанието ѝ се създава от редакторски екип.

Дневник.bg

Кристиано Роналдо вкара гол номер 900 в кариерата си при 2:1 над Хърватия

Кристиано Роналдо вкара своя гол номер 900 в кариерата си. Легендата на Португалия изведе родината си до 2:1 над Хърватия в мач от Лига на нациите. Юбилейният гол за Роналдо падна в 34-та минута, когато капитанът на "мореплавателите" засече от воле...

Продуценти: Ед Гийни и Андрю Лоу, Кася Малипан и Лантимос
В ролите: Ема Стоун, Джеси Племънс, Уилем Дефо, Маргарет Куали, Хонг Чау, Мамуту Ати, Джо Алуин, Хънтър Шейфър и...

Дневник.bg

Панда в Африка: По следите на дракона

Анимация, 2024, 89 мин.
Най-добрата приятелка на малката панда Панг - женският дракон Джилонг, е отвлечена от родния Китай и отведена в Африка. Без да се замисли, Панг тръгва по следите ѝ.

След изпълнено с опасности прекосяване...

Дневник.bg

Илиан Илиев: Не можахме да спечелим срещу Беларус, дано да го направим в неделя

Селекционерът на националния отбор на България по футбол Илиан Илиев остана доволен от представянето при нулевото равенство срещу Беларус в "Лига на нациите".

"Не ни стигна малко при положенията, които създадохме, две са причините за...

Дневник.bg

Северна Ирландия поведе в групата на България след 2:0 над Люксембург

Северна Ирландия поведе в група 3 в поток C на Лига на нациите, след като победи Люксембург с 2:0. Ирландците си осигуриха успеха още до почивката с голове на Пади Макнеър (11') и Дан Балард (16').

Отборът на Майкъл О'Нийл се възползва...