16

Новости за 25.08.2024

FootBoom.com)

Мудрик получил низкие оценки за матч с "Вулверхэмптоном"

Лондонский "Челси" несколько неожиданно разнес в гостях "Вулверэмптон" – 6:2, благодаря блестящим перфомансам Николаса Джексона в первом тайме – гол и ассист на Коула Палмера – самого Палмера и Нони Мадуэке после перерыва.

"Кривбасс" – "Ингулец": стартовые составы

Стали відомі стартові склади команд на матч 4-го туру чемпіонату України "Кривбас" - "Інгулець", який відбудеться сьогодні, 25 серпня, в Кривому Розі, на стадіоні "Гірник", і розпочнеться о 18:00.

Рунич и Краснопир эффектно забивают "Заре" (Видео)

"Рух" доводить рахунок до розгромного в матчі 4-го туру чемпіонату України проти "Зорі". На 48-й хвилині ефектний гол ударом головою забиває Василь Руніч, а на 60-й вихід один в один не менш ефектно реалізує Ігор Краснопір - 3:0.

Шальные эмоции "Руха" в матче с "Зарей" - от промаха Притулы до триумфа Карабина (Видео)

"Рух" відкрив рахунок в матчі 4-го туру чемпіонату України проти "Зорі", але не з першої спроби. На 14-й хвилині Остап Притула не реалізував пенальті. Однак, вже на 16-й хвилині з гри забив Ярослав Карабін - 1:0.

Фламенго - РБ Брагантино: прогноз на матч

В понедельник, 26 Августа в рамках турнира Чемпионат Бразилии сезона 2024 состоится 0-го тура между командами Фламенго и РБ Брагантино. Матч начнется в 02:00 в городе Рио-де-Жанейро на стадионе "Маракана". Арбитр: Густаво Бауэрманн.