O poză istorică
Maia Sandu, președintele Republicii Moldova, la aceeași masă cu Președintele Franței, prim-ministrul Regatului Unit, prim-ministrul Germaniei, președintele Consiliului European, președintele României și prim-ministrul Poloniei.
"Singurul lucru mai remarcabil decît asta e că la această ședință, subiectul principal a fost Moldova, adică siguranța și viitorul cetățenilor țării noastre.
Relații