Спорт по телевизията

05.00 НБА, „Сакраменто“ - „Маями“ Диема спорт 3 12.00 Тенис, турнир в Дубай ...

iSport.cz

SESTŘIH: Olomouc – Hradec 0:0. Tyč trefil Novák, nucené střídání gólmanů

Fotbalisté Olomouce remizovali doma v 21. kole první FORTUNA:LIGY s Hradcem Králové bez branek. Počtvrté za sebou tak na hřišti Hanáků skončil vzájemný zápas v nejvyšší soutěži nerozhodně. Sigma zvítězila v jediném z posledních devíti kol a klesla na šesté místo. Východočeši zase vyhráli v jediném z minulých osmi ligových duelů a jsou třináctí.

iSport.cz

SESTŘIH: Jablonec – Budějovice 5:2. Výhru Severočechů řídili stopeři

Jablonečtí fotbalisté pokračují v jarních gólových hodech. Po třech trefách a těsné prohře na Slavii zvítězili ve 21. kole FORTUNA:LIGY nad Českými Budějovicemi 5:2 a posunuli se na 11. místo neúplné tabulky. Domácí poslal do vedení už v osmé minutě Vachtang Čanturišvili. O 10 minut později vyrovnal Patrik Hellebrand, ale po změně stran přidali góly Jakub Martinec, Nemanja Tekijaški a Václav Drchal, druhý gól hostů dal Jan Suchan.

Sport.fr (clubs)

OM : pas de sanction envers Gattuso

Les dirigeants de l’Olympique de Marseille ne nourrissent aucune rancœur envers Gennaro Gattuso, malgré les événements récents. Lors du match contre le Shakhtar Donetsk en Ligue Europa, où l’OM a été rejoint au score dans les derniers instants (2-2), l’entraîneur Gattuso a exprimé son impuissance devant les médias. Cependant, ces propos n’ont pas été bien […]