2. Czy to rzeczywiście kara dla biskupa czy kpina ze skrzywdzonych [OPINIA]  WP Wiadomości
  3. Andrzej Dziuba nie będzie już biskupem łowickim. Wierni nie usłyszeli, że to przez tuszowanie pedofilii  Fakty TVN
  4. Diecezja łowicka cenzuruje Nuncjaturę Apostolską. Dotarliśmy do instrukcji dla duchownych  RMF 24
  5. Znamy powody odwołania Andrzeja Dziuby. Diecezja zmieniła zdanie  Onet

Sport.pl

Co za mecz Igi Świątek! Zaczęło się fatalnie, a potem totalna miazga!

Jak się rewanżować to tylko w takim stylu! Iga Świątek w trzeciej rundzie turnieju WTA 1000 w Indian Wells pokonała Lindę Noskovą 6:4, 6:0, choć w pierwszym secie przegrywała już 2:4. Wypuszczenie takiej przewagi przez Czeszkę całkowicie zdestabilizowało jej grę. Zaczęła popełniać mnóstwo błędów, także podwójnych przy serwisie. Tym samym polska tenisistka pokonała przeciwniczkę, z którą przegrała podczas tegorocznego Australian Open.

Sport w INTERIA.PL

Rewanż i to w jakim stylu! Mistrzowski powrót Igi Świątek, wyjątkowy triumf Polki

Źle rozpoczął się pojedynek trzeciej rundy turnieju WTA 1000 w Indian Wells z perspektywy Igi Świątek, ale w siódmym gemie nastąpił przełom. Po tym, jak Polka obroniła break pointy, gdy rywalka miała okazję na prowadzenie 5:2, nastała dominacja liderki rankingu WTA. Ostatecznie raszynianka wygrała mecz 6:4, 6:0 i zameldowała się w 1/8 finału, gdzie zagra z Madison Keys lub Julią Putincewą. Dla naszej tenisistki to udany rewanż za porażkę podczas Australian Open.

Kicker.de

Hakimi-Bock und Eigentor: PSG wieder ohne Dreier

Paris St. Germain und Stade Reims trennen sich nach einem turbulenten Spiel unentschieden. Superstar Kylian Mbappé musste 73 Minuten lang von der Bank aus zuschauen und vergab dann den möglichen Siegtreffer.

Спорт – Новости Google

Названы два фактора, повышающие риск преждевременной смерти у женщин - Рязанский портал YA62.RU

1. Названы два фактора, повышающие риск преждевременной смерти у женщин  Рязанский портал YA62.RU
  2. Названы факторы, увеличивающие риск смерти у женщин  АМИТЕЛ
  3. Журнал PLOS One: Ожирение и вызывающий рак вирус вместе повышают риск летального исхода  SmolNarod
  4. Названы два фактора риска, вызывающие преждевременную смерть у женщин  tvtver.ru
  5. Американские ученые назвали 2 фактора, которые в 3 раза повышают угрозу смерти у женщин  Актуальные новости - периодическое издание... Читать дальше...

FootBoom.com)

Кевин де Боюйне остался недоволен заменой в матче с "Ливерпулем"

Лидер "Манчестер Сити" Кевин де Брюйне остался недоволен решением Пепа Гвардиолы заменить бельгийца на 69-й минуте матча с "Ливерпулем" при счете 1:1. Камеры зафиксировали разговор тренера и игрока - обмен мнений выглядел напряженным.

iSport.cz

Fotbalisté Sparty utrpěli ve šlágru 24. kola první ligy v Plzni debakl 0:4 a v čele tabulky mají už pouze jednobodový náskok před druhou Slavií. Západočechy poslal před vyprodaným stadionem v 45. minutě do vedení Tomáš Chorý, čtyři minuty po pauze zvýšil Cheick Souaré. Za chvíli dostal červenou kartu hostující kapitán Ladislav Krejčí a Viktoria přesilovku využila k dalším dvěma gólům. Nejprve se prosadil lídr tabulky kanonýrů Pavel Šulc a v 70. minutě podruhé Chorý.

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Miguel Tavares kontuzjowany

Aluron CMC Warta Zawiercie w meczu przeciwko Projektowi Warszawa wystąpiła bez swojego rozgrywającego. Miguel Tavares urazu nabawił się na treningu dzień przed starciem w Warszawie.   kluczowy zawodnik Miguel Tavares to jeden z głównych i najgroźniejszych punktów Aluron CMC Warty Zawiercie. Jego gra ma ogromny wpływ na wyniki zespołu. Tymczasem w Warszawie zdobywcy Pucharu Polski […]