2024

Новости за 10.03.2024

Sport.fr

Serie A : L’AC Milan bat Empoli grâce à Pulisic

Lors de la 28e journée de Serie A, l’AC Milan a remporté une victoire cruciale contre Empoli au Stade San Siro grâce à un but de Christian Pulisic sur une passe de Noah Okafor (1-0). Avec ce succès, le Milan maintient sa position en haut du classement, tandis qu’Empoli se trouve en difficulté à la […]

Press24.net (sport)

LIVE | Vittozzi jagt ihre Kugel-Rivalinnen (SportNews.bz)

e Biathlon Vier Rennen vor Schluss liegt Lisa Vittozzi in der Gesamtwertung auf dem dritten Platz (816 Punkte) und hat noch Chancen, der aktuell Führenden Ingrid Landmark Tandrevold (934) die Kristallkugel streitig zu machen. Dahinter rechnen sich

Sport.cz

Salač s bolavou rukou na úvod motocyklového MS v Kataru nebodoval

Filip Salač v prvním závodě sezony motocyklového mistrovství světa v Kataru obsadil 21. místo a zůstal daleko za bodovanou patnáctkou. Český jezdec se celý víkend potýkal s bolestmi v předloktí, se kterým byl po minulé sezoně na operaci vynucené takzvaným syndromem arm pump. Po startu z 19. místa se v úvodu držel alespoň ve druhé desítce pořadí, ale pak se mírně propadl a do cíle dojel se ztrátou 41 sekund na vítěze.