Март
2024

Новости за 10.03.2024

LiveSport.Ru

Смотреть онлайн матча Нэшвилл — Лос-Анджелес Гэлакси 10.03.2024. Прямая трансляция в 22:00

Нэшвилл — Лос-Анджелес Гэлакси. Футбол. США. MLS. Видео онлайн — бесплатно. Прямая трансляция, коэффициенты, все голы и опасные моменты в прямом эфире. Начало трансляции — 10.03.2024 в 22:00

iSport.cz

SESTŘIH: Slavia - Teplice 4:0. Jurásek se dvakrát skvěle trefil, zařídil výhru

Fotbalisté Slavie v 24. kole první ligy porazili na svém hřišti 4:0 Teplice a vítězně se naladili na domácí odvetu osmifinále Evropské ligy proti AC Milán, v níž budou dohánět ztrátu 2:4. Pražany poslal do vedení dvěma góly na konci prvního poločasu Matěj Jurásek. V 57. minutě se trefil Conrad Wallem a skóre uzavřel v nastavení Václav Jurečka.

mmafighting.com

UFC 299: 7 biggest takeaways from an epic night in Miami

Photo by Megan Briggs/Getty Images

Sean O’Malley still reigns supreme. Four years after his only MMA loss, “Sugar” avenged that setback in style, outclassing Marlon Vera with a pillar-to-post masterclass at UFC 299. O’Malley’s first defense of his UFC bantamweight title headlined an action-packed return to Miami’s Kaseya Center, which also included a statement win from a lightweight legend, the emerging of several new contenders, plus much more.

Читать дальше...

Sport w INTERIA.PL

Żużel. Max Fricke. Jest milionerem i ma w swoim boksie człowieka Tomasza Golloba

Max Fricke, obok Jacka Holdera, jest największym talentem australijskiego żużla, który objawił się szerszej publiczności w ostatniej dekadzie. To materiał na medalistę mistrzostw świata, choć wiemy, że na pewno nie wydarzy się to w 2024 (nie otrzymał stałej dzikiej karty na Grand Prix). W karierze pomaga mu Tomasz Gaszyński, czyli były menedżer Tomasza Golloba. Czy niespełna 28-letni Kangur nawiąże do czasów legendarnego Polaka?

iSport.cz

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Plzeň - Sparta. Kuchta jen na lavičce, hraje Wiesner

Šlágr 24. kola FORTUNA:LIGY se hraje v Plzni, kde domácí Viktoria přivítá Spartu. Hosté se musí rychle oklepat ze čtvrteční porážky v úvodním duelu osmifinále Evropské ligy s Liverpoolem 1:5, protože v lize jsou na prvním místě a míří za titulem. Jenže v zádech mají Slavii. Domácí jsou sice třetí, jenže na dnešního soupeře ztrácí dvanáct bodů. Utkání začíná v 18:00, už od 17:30 sledujte studio s trenérem Pavlem Hoftychem a redaktorem Sportu Jakubem Plaskurou, moderuje Martin Vait.