2024

Новости за 22.04.2024

SportoweFakty.wp.pl

Po El Clasico Real krok od tytułu!

Real Madryt uczynił duży krok w kierunku odzyskania mistrzostwa Hiszpanii. Królewscy w El Clasico dwukrotnie przegrywali z FC Barceloną, ale ostatecznie potyczka zakończyła się wygraną gospodarzy 3:2.

Sport w INTERIA.PL

Dramatyczny finisz El Clasico. FC Barcelona na deskach, Lewandowski znów zawiódł

W oparach sporych kontrowersji kończyła się pierwsza połowa El Clasico. Tablica świetlna pokazywała wynik 1:1, a piłkarze Barcy mieli wiele pretensji do sędziego. Już w 64. minucie na ściągnięcie Lewandowskiego zdecydował się Xavi, a Polak kolejny raz niestety zawiódł w rywalizacji z "Królewskimi". Po zmianie stron trafiali Fermin i Vazquez, a gola na wagę zwycięstwa 3:2 strzelił w doliczonym czasie Bellingham. Wyścig o mistrzostwo został chyba rozstrzygnięty.

SPORX

TOFAŞ'tan Karşıyaka'ya 20 sayı fark!

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin 28. hafta maçındaa TOFAŞ, Pınar Karşıyaka'yı 111-91 yendi.