31

Новости за 27.08.2024

最新テニスニュース (tennis365.net)

柴原瑛菜 四大大会シングルス初白星

テニスの全米オープン(アメリカ/ニューヨーク、ハード、グランドスラム)は日本時間28日(現地27日)、女子シングルス1回戦が行われ、予選勝者で世界ランク217位の柴原瑛菜が同96位のD・サビルを6-3...

Спорт Mail.Ru

Саснович уступила в первом раунде US Open

27 августа, Минск /Корр. БЕЛТА/. В Нью-Йорке продолжаются встречи последнего в сезоне теннисного турнира серии «Большого шлема» — открытого чемпионата США в Нью-Йорке, сообщает корреспондент БЕЛТА.

Sport.pl

Znamy rywalkę Świątek w II rundzie US Open! Ponad trzy godziny morderczej walki

Co to była za wojna, co to był za mecz! Niesamowite, piekielnie wyrównane i trwające trzy godziny oraz osiemnaście minut widowisko dały w I rundzie US Open Daria Saville i Ena Shibahara. Zdecydowaną faworytką była Australijka, ale japońska kwalifikantka postawiła jej niezwykle trudne warunki, a co więcej, zwyciężyła godny prawdziwego maratonu mecz 6:3, 4:6, 7:6(6). To właśnie ona zmierzy się w II rundzie z Igą Świątek.

Sport w INTERIA.PL

3 godziny i 17 minut walki, katorżniczy mecz w US Open. Świątek już na nią czeka

W drugim dniu US Open rywalizację na kortach w Nowym Jorku rozpoczęła Iga Świątek. Polka poznała przy okazji rywalkę, z którą zagra o trzecią rundę turnieju. Wyłonił ją pojedynek pomiędzy Darią Saville a Eną Shibaharą. Panie na korcie spędziły ponad trzy godziny. Po ostatniej piłce z radości krzyknęła Azjatka. Przed nią największe wyzwanie w karierze.

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Кубок России. "Рубин" уверенно победил в Воронеже.

Кубок России. Путь РПЛ. Группа D, 3-й тур. 27 августа. Воронеж. Стадион "Факел". Судья - Юрий Карпов (Петрозаводск). Факел (Воронеж) - Рубин (Казань) - 0:2 (0:1). Голы: Кузнецов, 41 (0:1). Шабанхаджай, 84 (0:2). Статистика матча. Онлайн трансляция.

Кубок России. "Спартак" сенсационно проиграл махачкалинскому "Динамо".

Кубок России. Путь РПЛ. Группа A, 3-й тур. 27 августа. Москва. Стадион "Лукойл-Арена". Судья - Александр Машлякевич (Москва). Спартак (Москва) - Динамо (Махачкала) - 0:1 (0:1). Гол: Агаларов, 14 - с пенальти (0:1). Статистика матча. Онлайн трансляция.