Официально: "Минай" подписал двух новичков
![Официально:](https://cdn.footboom.net/img/upload/5/9f42c.jpeg)
"Минай" підписав двох новачків – закарпатців Василя Вашкебу та Павла Тищука. Перший народився в селі Тросник Виноградівської громади, а другий – в Ужгороді, інформує пресслужба клубу.
"Минай" підписав двох новачків – закарпатців Василя Вашкебу та Павла Тищука. Перший народився в селі Тросник Виноградівської громади, а другий – в Ужгороді, інформує пресслужба клубу.