Олег Кожушко достиг отметки в 100 матчей в УПЛ
![Олег Кожушко достиг отметки в 100 матчей в УПЛ](https://cdn.footboom.net/img/upload/5/a91cf-oleg-kozhushko.jpeg)
Нападник "Кривбасу" Олег Кожушко провів ювілейний 100-й матч в УПЛ. Такої позначки футболіст криворіжців досягнув у переможній грі 25-го туру проти "Чорноморця" (2:1), повідомляє клубна пресслужба.
Нападник "Кривбасу" Олег Кожушко провів ювілейний 100-й матч в УПЛ. Такої позначки футболіст криворіжців досягнув у переможній грі 25-го туру проти "Чорноморця" (2:1), повідомляє клубна пресслужба.