"Буковина" подписала двух игроков "Черноморца"
![](https://cdn.footboom.net/img/upload/4/90648-foto.jpeg)
"Буковина" підписала перших літніх новачків. Клуб з Чернівців посилився двома гравцями лінії атаки, що виступали в "Чорноморці". Мова про 28-річного Богдана Бойчука та 20-річного Данила Голуба.
"Буковина" підписала перших літніх новачків. Клуб з Чернівців посилився двома гравцями лінії атаки, що виступали в "Чорноморці". Мова про 28-річного Богдана Бойчука та 20-річного Данила Голуба.