Dramat tureckiej rozgrywającej w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich

Fatalnie dla Cansu Ozbay zakończył się mecz ćwierćfinałowy z reprezentacją Chin. Rozgrywająca po jednej z akcji w drugim secie opuściła boisko z kontuzją zalana łzami.  Uraz wyglądał niestety poważnie.  Swoją koleżankę przy stane 14:10 w drugim secie zmieniła Elif Sahin. W meczu mamy remis 1:1 Fatalna kontuzja Cansu Ozbay mniej więcej w połowie seta upadła […]

Artykuł Dramat tureckiej rozgrywającej w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.

Fatalna kontuzja

Cansu Ozbay mniej więcej w połowie seta upadła po rozegraniu na boisko po wystawie piłki.  Uraz miał miejsce bez kontaktu z inną zawodniczką, nie było widać też śladu skręcenia. Najprawdopodobniej doszło do jakiegoś zerwania, ale wszystko wykażą dopiero badania. Siatkarka płacząc została zniesiona z boiska.  Uraz wygląda jednak poważnie. Swoją koleżankę zmieniła Elif Sahin.

Relacja Live  z meczu Chiny – Turcja tutaj

Turczynki przypomnijmy do ćwierćfinału awansowały po pokonaniu 3:2 Holenderek i 3:1 Dominikanek. Na zakończenie fazy grupowej gładko przegrały z Włoszkami. Chinki zaś fazę grupową przeszły bez porażki pokonując kolejno USA, Francję i Serbię