31

Новости за 01.05.2024

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Baskonia viskas Realile 98 punkti, aga kaotas siiski ka kolmanda mängu

Korvpalli Euroliigas langes kolmapäeval konkurentsist Eesti koondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste leivaisa Baskonia, kes jäi Madridi Realile kodusaalis alla 98:102 ja kaotas veerandfinaalseeria mängudega null-kolm.

Postimees

Kahju! Baskonia Euroliiga hooaeg lõppes

Eesti korvpallikoondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste leivaisa Baskonia kaotas Euroliiga veerandfinaalseeria mängudega 0:3 Madridi Realile.

Postimees

Tudengipäevad jätkusid täna õhtupoolikul keskpargis, kuhu oli püstitatud ligi viie meetri kõrgune libestiga kaetud trepp. Pealtnäha lihtne katsumus sealt põlvede peal üles ronida nii lihtne kindlasti ei olnud ja alla libisejaid oli palju.

Ilm püsib selge, aga jahe

Neljapäeva päev on päikeseline, aga jahe.

Blinken: on paremaid viise Hamasiga tegelemiseks kui rünnata Rafah'd

USA välisminister Antony Blinken ütles kolmapäeval, et ta tegi Iisraeli liidritele selgeks Washingtoni vastuseisu rünnakule Rafah' linnale Gazas, ja rõhutas, et on paremaid viise tegelemiseks äärmusrühmitusega Hamas.

Thbilisis algas uus protest välismõjude seaduse vastu

Gruusia parlamendihoone juures Thbilisis algas kolmapäeva õhtul opositsiooni uus protest välismõjude seaduse vastu, samal ajal toetas Gruusia parlament eelnõu teisel lugemisel.

Postimees

Valge Maja toetas ameeriklaste õigust protestida

Valge Maja teatas kolmapäeval, et toetab ameeriklaste õigust protestida ja et ainult väike osa üliõpilastest häirivad elu USA ülikoolilinnakutes, kus käivad Gaza sõja vastased meeleavaldused.

Lisaajal vastu pidanud Keila viis seeria otsustavasse mängu

Eesti korvpalli meistriliigas võitis Keila Coolbet kodusaalis Pärnu Sadama vastu veerandfinaalseeria neljanda kohtumise lisaaja järel 80:79. Edasipääseja selgitab neljapäeval Pärnus toimuv otsustav kohtumine.