2024

Новости за 11.01.2024

Sport.pl

Lewandowski bohaterem Barcelony! I to w arcyważnym meczu

FC Barcelona długo męczyła się z Osasuną, mając problemy ze stworzeniem sytuacji, ale po godzinie gry oddech dał jej Robert Lewandowski. Polak wyprowadził swój zespół na prowadzenie, wykorzystując efektowne podanie Ilkaya Gundogana. W końcówce rywali z Pampeluny dobił Lamine Yamal, dzięki czemu Barca wygrała 2:0 i awansowała do finału Superpucharu Hiszpanii, w którym zmierzy się z Realem Madryt.

Bokser.org (Boxing in Poland)

ZHANG ZHILEI PODPISAŁ KONTRAKT NA WALKĘ Z WILDEREM!

Czyżbyśmy byli w przeddzień ogłoszenia kolejnej wielkiej walki wagi ciężkiej na Bliskim Wschodzie? Chodzi o potencjalne starcie Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) z Zhangiem Zhilei (26-1-1, 21 KO).

SportoweFakty.wp.pl

Przełamanie "Lewego", Barcelona w fnale

FC Barcelona awansowała do finału Superpucharu Hiszpanii po wygranej w Rijadzie z Osasuną Pampeluna 2:0. Wynik gry otworzył Robert Lewandowski. W niedzielnym finale mistrz Hiszpanii zmierzy się z Realem Madryt.

Sport w INTERIA.PL

Bolesna porażka, reprezentacja Polski zupełnie bezsilna. "Koszmar" się powtarza

W swoim pierwszym meczu na mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych reprezentacja Polski przegrała z Norwegią 21:32 w Mercedes-Benz Arena w Berlinie. Osłabiony zespół "Biało-Czerwonych" nie sprostał faworyzowanym rywalom i otrzymał od nich bolesną lekcję. Przed drużyną prowadzoną przez Marcina Lijewskiego teraz spotkanie z bardzo groźną Słowenią, która w swoim pierwszym meczu pokonała Wyspy Owcze.

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

Lewandowski strzela, Barcelona w finale z Realem Madryt. Polak bohaterem - Interia Sport

1. Lewandowski strzela, Barcelona w finale z Realem Madryt. Polak bohaterem  Interia Sport
  2. Przebudził się na dobre. Lewandowski bohaterem Barcelony  Sportowefakty
  3. Lewandowski bohaterem Barcelony! I to w arcyważnym meczu  Sport.pl
  4. Promocja w Superbet. Postaw na Barcelonę i otrzymaj 200 zł bonusu!  Weszło
  5. Xavi: To moment, żeby pokazać nasz najlepszy futbol › FCBarca.com  FCBarca.com

Lewandowski strzela, Barcelona w finale z Realem Madryt. Polak bohaterem

W pierwszym z dwóch meczów Superpucharu Hiszpanii, który jest rozgrywany w Arabii Saudyjskiej, FC Barcelona mierzył się z CA Osasuna. W pierwszej połowie tego spotkania nie padła żadna bramka, ale w 59. minucie wynik został otwarty za sprawą gola Roberta Lewandowskiego. W doliczonym czasie gry drugiego i ostatniego w tym meczu gola zdobył Lamine Yamal. Tym samym "Duma Katalonii" melduje się w wielkim finale, gdzie zmierzy się z Realem Madryt.

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

PP K: Twarde granie w Kaliszu, Radomka odpada z Pucharu Polski

Energa MKS Kalisz po bardzo wyrównanym boju pokonał przed własną publicznością MOYA Radomkę Radom 3:2 w Pucharze Polski. Spotkanie od samego początku było zacięte, a zwycięzcę poznaliśmy dopiero po grze na przewagi w tie-breaku. W ćwierćfinale gry o pierwsze trofeum w 2024 roku kaliszanki zmierzą się z ŁKS-em Commercecon Łódź.  ŁEB W ŁEB Spotkanie od […]

Читать дальше...

Co za skuteczność Polaka! Hat-trick Arkadiusza Milika, prawdziwy popis gry

Kapitalny mecz Polaka! Arkadiusz Milik został bohaterem kibiców Starej Damy - w czwartkowy wieczór nasz reprezentant raz po raz wpisywał się na listę strzelców w ćwierćfinale Pucharu Włoch, w którym Juventus mierzył się z Frosinone. Polak jeszcze w pierwszej połowie najpierw zdobył bramkę z karnego, a następnie z akcji. Do przerwy Juventus prowadził 2:0, ale nie był to koniec, bo Milik nie zamierzał się zatrzymywać i tuż po wznowieniu gry skompletował hat-tricka. Był jeszcze gol czwarty, ale niestety nie został uznany. Читать дальше...

wPolityce

Zybertowicz po proteście przed Sejmem: Tusk liczy się z siłą

"Potrzeba, by telewizja wPolsce.pl krzepła w siłę i by wokół mediów środowisk wierzących w to, że warto być Polakami, gospodarzami na tej ziemi, cała sieć inicjatyw intelektualnych, społecznych, patriotycznych była rozsnuta" - mówił prof. Andrzej Zybertowicz.

Rzeczpospolita

Bogdan Zdrojewski: Wyborów nie będzie

Przygotowanie dużej ustawy medialnej to kwestia kilku miesięcy. To będzie też test dla prezydenta – mówi Bogdan Zdrojewski, szef sejmowej Komisji Kultury.

Neo-KRS pisze o Prusinowskim i wzywa prokuraturę do "podjęcia działań". "Uchwała strasząca prezesa" - TVN24

1. Neo-KRS pisze o Prusinowskim i wzywa prokuraturę do "podjęcia działań". "Uchwała strasząca prezesa"  TVN24
  2. Kto obejmie mandat po Mariuszu Kamińskim? W tej sprawie może dojść do rozłamu  Wiadomości - Onet
  3. "Ruszy procedura obsadzenia mandatu". Hołownia o sprawie Kamińskiego  WP Wiadomości
  4. Połączone obrady sędziów SN mogłyby zakończyć konflikt ws. wygasłych mandatów  Rzeczpospolita