Pierwszy piłkarz opuścił Pogoń Szczecin. I od razu ma nowy klub
Kacper Smoliński, po latach gry w Pogoni Szczecin, przeniósł się do Podbeskidzia. Środkowy pomocnik trafił do bielskiego klubu jako wolny zawodnik i podpisał umowę ważną do czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia.