Skot povodom Dana nezavisnosti: Amerikanci se trude da stvaraju bolju budućnost
Američki ambasador u Beogradu Kajl Skot izjavio je danas na prijemu povodom Dana nezavisnosti SAD da se Amerikanci trude da "dosegnu što veće visine", da predvode i da stvaraju bolju budućnost.