2024

Новости за 05.01.2024

SportoweFakty.wp.pl

Barcelona uratowała wygraną po karnym

Po tragicznej 1. połowie wyjazdowego spotkania z Las Palmas, piłkarze FC Barcelony w 2. odwrócili losy meczu i wygrali 2:1. Kolejny słaby występ zanotował Robert Lewandowski.

Sport w INTERIA.PL

Xavi miał dość. Lewandowski ściągnięty przed czasem, szansę dostała nowa gwiazda

FC Barcelona w czwartkowy wieczór oficjalnie zainaugurowała grę w 2024 roku. Katalończycy okropnie męczyli się w wyjazdowym meczu z Las Palmas, ale ostatecznie przepchnęli zwycięstwo 2:1 dzięki rzutowi karnemu wykorzystanemu przez Ilkaya Gundogana w doliczonym czasie gry. Kolejny słaby występ zanotował natomiast Robert Lewandowski, którego Xavi Hernandez ściągnął z boiska w 72. minucie. Debiut w „Dumie Katalonii” ma już z kolei za sobą Vitor Roque.

Ouest-France.fr (sport)

L’équipe de France trace son chemin

L’équipe de France a débuté sa préparation pour l’Euro 2024 qui débute dès ce mercredi 10 janvier, par une victoire dans le Tournoi de France face à la Tunisie (35-26). Les joueurs de Guillaume Gille après seulement trois entraînements en commun, n’ont laissé aucune chance à leur adversaire devant le public nantais, ce vendredi 4 janvier.

Sport.ru

Александр Медведев сообщил, что планирует пригласить Джоковича на выставочный турнир в Санкт-Петербурге

Гендиректор выставочного командного турнира "Трофеи Северной Пальмиры" Александр Медведев рассказал о желании пригласить на соревнования сербского теннисиста Новака Джоковича.

Lewandowski nie dokończył meczu Barcelony. Czegoś takiego dawno nie było

Robert Lewandowski nie dokończył wyjazdowego spotkania z Las Palmas w 19. kolejce La Liga. Polski napastnik, który miał udział w wyrównującym trafieniu dla Barcelony zszedł z murawy w 72. minucie. "Lewy" poprzedni raz został zmieniony w lidze równo dwa miesiące temu w meczu z Realem Sociedad San Sebastian. Potem grał zawsze od deski do deski.