2024

Новости за 30.03.2024

Sport.cz

Leverkusen dál válí, o výhře rozhodl Schick v nastavení

Lídr německé fotbalové ligy Leverkusen v závěru otočil domácí duel s Hoffenheimem a vyhrál 2:1. Rozhodl o tom v první nastavené minutě Patrik Schick a pátým gólem v sezoně prodloužil sérii ligových vítězství Bayeru na osm zápasů. Adam Hložek a Matěj Kovář zůstali na lavičce Leverkusenu, David Jurásek i Pavel Kadeřábek odehráli v týmu soupeře celé utkání.

Ouest-France.fr (sport)

Basket. Cholet privé de Nzekwesi, Johnson et Salaün sur le parquet de Nancy, ce samedi 30 mars

Cholet Basket se présentera encore une fois très diminué, ce samedi 30 mars, sur le parquet de Nancy. Le pivot néerlandais Emmanuel Nzekwesi s’est en effet à nouveau bloqué le dos. Nick Johnson, touché au mollet, il n’est pas encore totalement apte à reprendre la compétition. Quant à Tidjane Salaün, il est en civil pendant que ses coéquipiers s’échauffent.

Sport w INTERIA.PL

Kosmiczna końcówka meczu w Leverkusen. Pokaz mocy, chwile grozy dla Bayeru

Klejnotem w koronie sobotniej odsłony rywalizacji w Bundeslidze od początku bez wątpienia był słynny "Der Klassiker", natomiast fani niemieckiego futbolu z pewnością zerkali też uważnie na poczynania liderów tabeli z Bayeru Leverkusen, którzy podjęli u siebie TSG 1899 Hoffenheim. Starcie to z pewnością przyniosło ogrom emocji, bowiem "Wieśniacy" przez długi czas byli na prowadzeniu by... dosłownie w ostatnich minutach ugiąć się pod naporem "Aptekarzy" i przegrać 1:2. Podopieczni Xabiego Alonso... Читать дальше...

iSport.cz

SESTŘIH: Olomouc - Pardubice 0:2. O výhře hostů rozhodla bizarní trefa

Fotbalisté Olomouce prohráli doma v 26. kole první ligy s Pardubicemi 0:2. Hosty poslal do vedení vlastním gólem Vít Beneš, jehož nepříliš prudkou přihrávku nezpracoval brankář Matúš Macík. Pojistku přidal v závěrečném nastavení střídající Tomáš Zlatohlávek. Sigma vyhrála jediné z posledních 10 kol a klesla na osmé místo neúplné tabulky. Východočeši zvítězili v nejvyšší soutěži po pěti zápasech a sérii čtyř proher a upevnili si 13. příčku.

iSport.cz

Leverkusen - Hoffenheim 2:1. Další super obrat Bayeru, rozhodl Schick

To byl zase obrat! Leverkusen zůstává v aktuální sezoně neporažený, ve 27. kole bundesligy porazil Hoffenheim 2:1. Hosté vedli díky Beierově trefě z první půle a náskok dlouho drželi. V 88. minutě ale vyrovnal Robert Andrich a v nastavení rozhodl Patrik Schick. Podobným stylem Bayer otočil duel Evropské ligy proti Karabachu. Leverkusen udělal další krok k titulu, na Bayern Mnichov má aktuálně náskok už 13 bodů.