Июнь
2024

Новости за 30.06.2024

Sport w INTERIA.PL

Ten gol rzucił Anglików na kolana. Zabójczy atak Słowaków, zszokowali świat [WIDEO]

W trzecim meczu 1/8 finału mistrzostw Europy w Niemczech mierzyły się ze sobą Anglia oraz Słowacja. Wielkim faworytem byli oczywiście Anglicy, którzy mimo słabego stylu gry, wygrali swoją grupę. Początek tego meczu był sensacyjny, bo to Słowacja strzeliła gola na 1:0 już 25 minucie spotkania. Wspaniałą akcję wykończył Schranz, który zdobył trzecią bramkę w tym turnieju.

Sport.pl

Kasa płynie na konto! Tyle Polacy zarobią za brąz Ligi Narodów

W niedzielę 30 czerwca kończą się rozgrywki siatkarskiej Ligi Narodów. Reprezentacja Polski w meczu o trzecie miejsce pokonała Słowenię 3:0 (26:24, 25:16, 25:17). Biało-czerwoni sięgnęli tym samym po brązowe medale. W finale zmierzą się natomiast Japończycy i Francuzi. Wiemy, na jakie pieniądze mogą liczyć zespoły uczestniczące w decydujących meczach. Jaka kwota popłynie do reprezentacji Polski?

Co tam się wyprawia? Anglicy wstrząśnięci. Sędzia nie panuje nad emocjami

Na Veltins Arena w Gelsenkirchen do przerwy zanosi się na sensację. Anglia przegrywa ze Słowacją 0:1 i może się pożegnać z finałami ME już po 1/8 finału. Wicemistrzowie Europy fatalnie rozpoczęli spotkanie z niżej notowanym rywalem i... nie najlepiej ułożyli sobie relacje z prowadzącym mecz Halilem Umutem Melerem. Już po 17 minutach mieli na koncie trzy upomnienia kartkowe, co nie zdarzyło się nigdy, od kiedy w turnieju finałowym bierze udział przynajmniej osiem drużyn.

Sport - Google Actualités

Au Festival d'Avignon, une provocation entre génie et imposture - Le Figaro

1. Au Festival d'Avignon, une provocation entre génie et imposture  Le Figaro
  2. « Dämon. El funeral de Bergman », au Festival d'Avignon : le don de soi vengeur d'Angelica Liddell  Le Monde
  3. Au festival d'Avignon, les démons ravageurs d'Angélica Liddell submergent la cour d'honneur  La Croix
  4. Festival in Avignon. L'épiphanie glorieuse d'Angélica Liddell  Le Dauphiné Libéré

Polska – Słowenia 3:0. SKRÓT. WIDEO

Polska: Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Jakub Kochanowski, Marcin Janusz, Mateusz Bieniek, Tomasz Fornal – Paweł Zatorski (libero) oraz Grzegorz Łomacz, Kamil Semeniuk, Łukasz Kaczmarek, Aleksander Śliwka. Trener: Nikola Grbić. Słowenia: Toncek Stern, Alen Pajenk, Jan Kozamernik, Gregor Ropret, Tine Urnaut, Klemen Cebulj – Jani Kovacic (libero) oraz Rok Mozic, Ziga Stern, Nik Mujanovic. Trener: Gheorghe Cretu.

FightNews.com

Teofimo Lopez Post Fight Comments

Teofimo Lopez (21-1, 13 KOs) defended his WBO junior welterweight world title with a unanimous decision win over Canadian contender Steve Claggett (38-8-2, 6 KOs) Saturday evening at James L.…
Read More »

Читать дальше...

TheSun.co.uk (sport)

England 0-1 Slovakia LIVE SCORE – Euro 2024: Crunch last 16 clash on NOW as Foden has equaliser RULED OUT – updates

ENGLAND are taking on Slovakia in the last 16 of Euro 2024 RIGHT NOW.

The Slovaks took the lead in Gelsenkirchen after Ivan Schranz netted from close range on 25 minutes – giving the Three Lions work to do in the second half.

Gareth Southgate‘s side started the second half well, with Phil Foden denied an equaliser by VAR.

A quarter-final place against in-form Switzerland next Saturday is up for grabs in Gelsenkirchen.