2024

Новости за 13.07.2024

Sport.cz

Nitra porazila Znojmo a je prvním slovenským vítězem Czech Bowlu

Českou ligu amerického fotbalu vyhrál poprvé slovenský tým. Nitra Knights porazili ve finále na domácím hřišti Znojmo Knights 35:28 po prodloužení. Nejužitečnějším hráčem Czech Bowlu byl vyhlášen Ľuboš Paprčka, který položil tři touchdowny.

SPORX

Abdullah Avcı: "Eksikler tamamlandığında..."

Macaristan kampında oynadığı ikinci ve son hazırlık maçında Sırbistan Birinci Lig ekiplerinden Zeleznicar Pancevo'yu 3-1 yenen Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı konuştu.
Trabzonspor

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Вильмар Барриос: "Остаюсь в "Зените".

Колумбийский центрхав «Зенита» Вильмар Барриос после победы над "Краснодаром" (4:2) в матче за Суперкубок России дал понять, что не собирается в ...

Sport.cz

Pětibojař Lukeš vybojoval na mistrovství Evropy sedmé místo

Moderní pětibojař Matěj Lukeš obsadil na mistrovství Evropy v Budapešti sedmé místo. Druhý český reprezentant Filip Houška ještě před poslední disciplínou figuroval na medailové pozici, ale v kombinaci běhu a střelby z laserové pistole se propadl na dvanáctou příčku. Stejné místo obsadila mezi ženami olympionička Lucie Hlaváčková. Tituly získali Ukrajinec Oleksandr Tovkaj a Britka Kerenza Brysonová. V týmové soutěži skončili Lukeš s Houškou a neúspěšným semifinalistou Matoušem Tůmou čtvrtí.