Hoeneß poltert los - über "Geldscheißer" und FC Bayern-Transfers

Bei einem Vereinsjubiläum in Seligenporten war Uli Hoeneß als Ehrengast geladen. In einer denkwürdigen Talkrunde äußerte er sich zu möglichen FC-Bayern-Abgängen von Alphonso Davies bis Leon Goretzka - und erwies seinem Klub einen Bärendienst.

Sport.pl

Co za mecz Polaków na zakończenie ME. Nieprawdopodobne. Pięciosetowy horror

Siatkarska reprezentacja Polski do lat 18 nie miała większych problemów z awansem do półfinału mistrzostw Europy. W nim trafiła na Włochów i musiała uznać ich wyższość, przez co pozostała jej walka o trzecie miejsce. Spotkanie z Hiszpanią układało się jej bardzo dobrze, wygrała dwa sety, a w trzecim prowadziła już siedmioma punktami. Wtedy nagle stanęła, a rywale się przebudzili i po dwóch szalenie wyrównanych partiach doprowadzili do tie-breaka. Dopiero w nim rozstrzygnęła się kwestia brązowych medali ME.

Чемпионат.com (футбол)

Пименов — об игре «Химок» и махачкалинского «Динамо»: будет мощная заруба

Бывший футболист сборной России Руслан Пименов поделился ожиданиями от предстоящей игры подмосковных «Химок» и махачкалинского «Динамо» в 1-м туре Российской Премьер-Лиги.

Kicker.de

Stiftungs-Zusammenschluss schreibt erneut Zukunftspreis aus

Auch in diesem Jahr dürfen Vereinsinitiativen auf einen der fünf Preise des Stiftungs-Zusammenschlusses "Fußball stiftet Zukunft" hoffen. Im Fokus stehen Chancengerechtigkeit, sozialer Zusammenhalt sowie Natur- und Umweltschutz.

Polsatnews.pl (sport)

To już pewne! Reprezentacja Polski siatkarzy wróci z medalem

Polscy siatkarze wygrali z Hiszpanią 3:2 w meczu o trzecie miejsce mistrzostw Europy U18. Biało-czerwoni prowadzili już 2:0 i 16:11 w trzecim secie i wówczas nastąpił zwrot akcji. Rywale odrobili straty, ale drużyna prowadzona przez trenera Jacka Nawrockiego była lepsza w tie-breaku i wywalczyła brązowy medal. W wielkim finale Francja zagra z Włochami.

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

ME U18: Biało-czerwoni brązowymi medalistami czempionatu. Niespodziewanie o losach rozstrzygnął tie-break

Końca dobiegają mistrzostwa Europy do lat 18.  Biało-czerwonym po porażce z Włochami w półfinale, przyszło zawalczyć o brązowy medal. Zespół pod wodzą Jacka Nawrockiego w finale B mierzył się z Hiszpanią. Choć początki setów były obiecujące w wykonaniu Hiszpanów, to początkowo nie mogli przełamać reprezentantów Polski. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną polskiego zespołu 3:2. W […]