BBC Sport

Youngs had heart surgery after collapsing

Former England scrum-half Ben Youngs says he had heart surgery this year after collapsing during an open training session with Leicester Tigers.

Abc.es (vela)

El «Victoria», de Alex Pella batió el récord de La vuelta a España y lo puso en 4 días, 17 horas, 14 minutos y 46 segundos

A las 02:03:25 de la madrugada, el Maxicat Victoria del navegante oceánico, Alex Pella, alcanzaba la línea de llegada, situada en el hotel W Vela de Barcelona, por lo que ha conseguido batir el récord de la Península Ibérica en 4 días, 17 horas, 14 minutos y 46 segundos. La última plusmarca de «La vuelta a España» fue establecida por los hermanos López-Doriga en 2006, a bordo del velero 'Arte y Naturaleza', con un tiempo de 12 días y 13 horas. «Este es un recorrido de 1.500 millas náuticas a vela... Читать дальше...

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Никита Моцпан: "Задача "Факела" на сезон - сохранить место в РПЛ без стыковых матчей".

Полузащитник воронежского «Факела» Никита Моцпан рассказал о целях и задачах своей команды на новый розыгрыш российской премьер-лиге. В первом туре ...

Sport w INTERIA.PL

Dwa ciosy, skasowany gol i czerwona kartka. Tak kończy weekend Ekstraklasa

Stal Mielec zremisowała z Widzewem Łódź 1:1 na zamknięcie inauguracyjnej kolejki PKO Ekstraklasy. Gospodarze wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą po golu Iljii Szkurina. Po przerwie goście odpowiedzieli dwoma trafieniami, ale arbiter zaliczył tylko jedno z nich - autorstwa wprowadzonego z ławki debiutanta, Jakuba Łukowskiego. W ostatnich kilkunastu minutach RTS bronił remisu w dziesiątkę.

SportoweFakty.wp.pl

Szkurin znów strzela, Widzew kończy w 10

Trochę się rozkręcało, ale i tak było dość ciekawie. W meczu zamykającym 1. kolejkę PKO Ekstraklasy Stal Mielec zremisowała u siebie z Widzewem Łódź 1:1.