2024

Новости за 30.07.2024

SportoweFakty.wp.pl

Bez wątpliwości w boju Słowenii i Serbii

Słowenia ma komplet punktów po dwóch meczach w igrzyskach olimpijskich 2024. W środę nie oddała choćby jednego seta siatkarzom z Serbii.

Мир Формулы-1

Alpine выбирает между Боттасом и Дуэном

Карлос Сайнс возглавлял список претендентов на вакантное место в Alpine, однако испанец предпочел продолжить карьеру в Williams. Кто же станет партнером Пьера Гасли в 2025 году?..

Polsatnews.pl (sport)

Porażka Serbii i kompromitacja w drugim secie! Aż ciężko w to uwierzyć

Serbowie przegrali kolejny mecz na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Tym razem ekipa z Bałkanów uległa Słowenii 0:3 i znalazła się pod ścianą w kontekście awansu do fazy pucharowej. W drugim secie śmiało można powiedzieć o jej kompromitującej postawie.

Sports.ru (Спорт)

Защитник «Локо» Митай интересен «Аль-Иттихаду». Сумма трансфера может составить 6-7 млн евро («Матч ТВ»)

По информации «Матч ТВ», интерес к Митаю проявляет «Аль-Иттихад». Клуб готовит предложение о трансфере и с высокой долей вероятности направит его «Локомотиву» уже в ближайшее время.
Сообщается, что сумма трансфера может составить 6-7 млн евро.

Sport w INTERIA.PL

Rośnie kandydat do medalu? Kapitalny występ debiutantów, mają już awans

Słoweńcy są już pewni gry w ćwierćfinale olimpijskiego turnieju siatkarzy. W meczu z Serbią drużyna debiutująca na igrzyskach okazała się bezlitosna i pokonała rywali z Bałkanów w trzech setach. W roli głównej ponownie wystąpił Toncek Stern, który zdobył 25 punktów i po niemal perfekcyjnym spotkaniu poprowadził Słowenię do drugiego zwycięstwa w Paryżu. Serbowie przed ostatnim meczem są w trudnej sytuacji - będą szukać szansy na awans w meczu z Kanadą.