Triple murder investigation in Luton after men die at flat in 'appalling' attack - Evening Standard

1. Triple murder investigation in Luton after men die at flat in 'appalling' attack  Evening Standard
  3. Teenager arrested on suspicion of murder after three people die in Luton flat  Sky News
  4. Teenager arrested after deaths of three people at Luton tower block  The Guardian
  5. Murder investigation launched after three people killed in flat in Luton  Bedfordshire Police

OM : De Zerbi ne prend aucun risque pour Balerdi

Marseille se prépare à affronter l’OGC Nice ce samedi 14 septembre à 17h00 au stade Vélodrome. Ce sera sans Balerdi, toujours blessé. Mais les nouvelles ... Lire plus

SportoweFakty.wp.pl

Beniaminek był o krok od sukcesu

Widzew Łódź miał wszystko, by myśleć o zwycięstwie w Katowicach. Goście objęli prowadzenie w 13. minucie i wydawało się, że pójdą za ciosem. Tak się nie stało. GKS już wygrywał schodząc do szatni. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Warta sprawiła sensację w Krakowie

Wisła Kraków miała zacząć pogoń za rywalami, tymczasem przegrała z Wartą Poznań 0:1 w piątkowym meczu 9. kolejki Betclic I ligi. Gospodarze mieli wielką przewagę, oddali mnóstwo strzałów, ale w tylko sobie znany sposób musieli uznać wyższość rywala.

BBC Sport (Football)

Football Daily

North London derby preview and can Liverpool keep hold of Salah, van Dijk and Trent?

SPORX

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'ndan yeni sezon mesajı

... Читать дальше...
TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, 2024-2025 sezonu öncesinde yayımladığı mesajında, Türk basketboluna yeni projeler ve heyecan verici yeniliklerle başlandığını vurguladı. Özellikle play-in formatı ve yerli oyuncu kuralının rekabeti artıracağını belirten Türkoğlu, Avrupa'da mücadele edecek takımlara başarılar diledi.
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Marcin Wojtowicz: Poprzedni sezon nauczył nas wiele

– Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego sezonu. Jesteśmy zadowoleni ze składu jaki zbudowaliśmy, mamy w swoim składzie zawodniczki, które zapewnią nam wysoką jakość gry. Każda ekipa, która będzie chciała z nami wygrać będzie musiała to udowodnić na boisku – powiedział Marcin Wojtowicz.   LEKCJA POKORY Ekipa z Białegostoku w ubiegłym sezonie odpadła w ubiegłym sezonie odpadała z […]

Читать дальше...

Sport.pl

Cztery gole w meczu GKS Katowice - Widzew. Ależ emocje

Po przerwie związanej z meczami reprezentacji wróciła ukochana Ekstraklasa. Po spotkaniu w Lublinie, w którym Motor pokonał Górnika Zabrze (1:0), na murawę wybiegli piłkarze w Katowicach. Miejscowy GKS podejmował Widzew Łódź i choć od 13. minuty przegrywał po golu Imada Rondicia, to potrafił odwrócić losy meczu. Ostatnie słowa w tym spotkaniu należały jednak do Widzewa.

Sport w INTERIA.PL

Dramat beniaminka Ekstraklasy. Bolesny cios w ostatnich sekundach

GKS Katowice zremisował z Widzewem Łódź 2:2 w 8. kolejce PKO Ekstraklasy. Goście objęli prowadzenie po niespełna kwadransie, ale do przerwy przegrywali. Na bramkę ustalającą końcowy rezultat trzeba było czekać do ostatnich sekund. Już w doliczonym czasie gry wyrównującego gola zdobył wprowadzony z ławki rezerwowych Jakub Łukowski.