31

Новости за 05.10.2024

SPORX

Bertuğ'un golü Getafe'ye yetmedi!

İspanya LaLiga 9. hafta maçında Getafe ile Osasuna 1-1 berabere kaldı. Getafe'de Bertuğ Yıldırım, LaLiga'da ilk golünü kaydetti.
La Liga

Sport.cz

SESTŘIH: Slovácko prohloubilo mizérii Budějovic. Poslední tým tabulky se znovu nezmohl na gól

Fotbalisté Českých Budějovic prohráli v 11. kole první ligy se Slováckem 0:2. Hosty poslal v šesté minutě nastavení úvodního dějství do vedení z penalty Marek Havlík a pojistku přidal v závěru Patrik Blahút. Jihočeši jako jediní v ligové sezoně nadále zůstávají bez vítězství a s jediným bodem na dně tabulky. Slovácko v nejvyšší soutěži podruhé za sebou vyhrálo a poskočilo na šesté místo.

Sports.kz

Жанибека Алимханулы «лишили» боев с чемпионами мира

Американский журналист Аурелио Морено считает, что доминиканский боксер Карлос Адамес (24-1, 18 КО) и кубинец Эрисланди Лара (31-3-3, 19 КО) не согласятся провести объединительный бой с казахстанцем Жанибеком Алимханулы (16-0, 11 КО), сообщает Sports.kz.

iSport.cz

Jaroš chytal za Liverpool! Souček u výhry West Hamu, favorité uspěli

Brankář Vítězslav Jaroš debutoval za Liverpool v anglické fotbalové lize, v níž se představil jako první český gólman od konce kariéry Petra Čech v roce 2019. V zápase 7. kola na hřišti Crystal Palace v 79. minutě nahradil zraněného Alissona, udržel čisté konto a přispěl k výhře 1:0. Manchester City porazil Fulham 3:2 a Arsenal zdolal Southampton 3:1. Oba týmy zůstaly bod za vedoucím Liverpoolem. Svěřenci Pepa Guardioly po reprezentační pauze doma přivítají pražskou Spartu v ligové fázi Ligy mistrů.