2024

Новости за 17.05.2024

Bokser.org (Boxing in Poland)

KRWAWY KUŹDZIEŃ, DOBRY MACIEC

W daniu głównym gali Olavoga Boxing Night w Pionkach Kamil Kuździeń (12-0, 3 KO) pokonał po krwawej jatce Victora Ionascu (12-5, 8 KO).

SportoweFakty.wp.pl

Zespół Bednarka w grze o Premier League

W rewanżowym meczu półfinałów baraży o Premier League ekipa Southampton FC pokonała West Bromwich Albion 3:1. Bohaterem Świętych był Adam Armstrong, który strzelił dwa gole. Całe spotkanie rozegrał Jan Bednarek.

Sport w INTERIA.PL

Hokej MŚ 2024. Polska - USA. Skrót meczu. WIDEO

Skrót meczu Polska - USA z 5. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Świata Elity w hokeju na lodzie. Hokejowe MŚ Elity w Pradze i Ostrawie trwają od 10 maja. Następnymi rywalami Polaków będą: Niemcy (18 maja, godz. 16:20), Kazachstan (20 maja, godz. 20:20). Transmisje będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz w Polsat Box Go. Relacje na Sport.Interia.pl

Fakt

Nieoczekiwany zwrot akcji. Zgłosił kradzież portfela i sam trafił do aresztu

Mężczyzna, który przyleciał z Karaibów, aby odwiedzić rodziców, źle się poczuł i trafił do szpitala w Hajnówce. Przebywając w placówce medycznej zgłosił kradzież portfela. Po interwencji policji okazało się, że zgubiony portfel znajdował się w jego torbie. Niespodziewanie doszło do zaskakującego zwrotu akcji.

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

Ostatnie Pokolenie zablokowało lotnisko - TVP Info

1. Ostatnie Pokolenie zablokowało lotnisko  TVP Info
  2. Paraliż na lotnisku w Niemczech. Aresztowano 8 osób  WP Wiadomości
  3. Przykleili się do pasa startowego. Aktywiści sparaliżowali lotnisko w Monachium  polsatnews.pl
  4. Aktywiści przykleili się do lotniska w Niemczech. Aresztowano 8 osób - Zielona w INTERIA.PL  Zielona Interia.pl
  5. Aktywiści klimatyczni blokowali pasy startowe, odwołano kilkadziesiąt lotów  Radio Szczecin

Polska - USA. Gol Grzegorza Pasiuta. WIDEO

Grzegorz Pasiut strzelił gola dla Polski w meczu Mistrzostw Świata Elity przeciwko USA. Napastnik GKS-u Katowice trafił do siatki Amerykanów w trzeciej tercji, przy stanie 3:0 dla USA. Hokejowe MŚ Elity w Pradze i Ostrawie trwają od 10 maja. Następnymi rywalami Polaków będą: Niemcy (18 maja, godz. 16:20), Kazachstan (20 maja, godz. 20:20). Transmisje będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz w Polsat Box Go. Relacje na Sport.Interia.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

Hokej. Polska - Stany Zjednoczone: wynik i relacja z meczu mistrzostw świata Elity - Eurosport - Eurosport

1. Hokej. Polska - Stany Zjednoczone: wynik i relacja z meczu mistrzostw świata Elity - Eurosport  Eurosport
  2. MŚ w hokeju: Polska - Stany Zjednoczone [RELACJA NA ŻYWO]  Przegląd Sportowy Onet
  3. Piąta porażka Polski na hokejowych MŚ. "Nasz najlepszy mecz w turnieju"  RMF 24
  4. MŚ. Polacy nie przestraszyli się potęgi. Kolejny bój w Ostrawie  Sportowefakty
  5. Pięć goli w meczu Polska - USA. Przez chwilę byliśmy w raju  Sport.pl

Dwa gole i dwie czerwone kartki w meczu Ekstraklasy - Sport.pl

1. Dwa gole i dwie czerwone kartki w meczu Ekstraklasy  Sport.pl
  2. Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice NA ŻYWO. Mecz o wszystko! - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  3. Dwa gole i dwie czerwone kartki w Zabrzu  Sportowefakty
  4. PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice. Relacja na żywo  polsatsport.pl
  5. Dwie czerwone kartki i przerwany mecz. Tak finiszuje Ekstraklasa  Interia Sport

Sport.pl

Dwa gole i dwie czerwone kartki w meczu Ekstraklasy

Dwa gole i dwie czerwone kartki - w meczu w Zabrzu pomiędzy Górnikiem a Puszczą Niepołomice emocji nie brakowało, ale choć goście z Niepołomic przez 70 minut grali w przewadze liczebnej, spotkanie zakończyło się remisem 1:1, bo na gola Adriana Kapralika odpowiedział w drugiej połowie Jakub Bartosz. Górnik oddalił się od podium i europejskich pucharów, z kolei Puszcza wciąż nie zapewniła sobie utrzymania w ekstraklasie.

Musieliśmy czekać 35 lat. Wielki moment polskich hokeistów [WIDEO] - Sportowefakty

1. Musieliśmy czekać 35 lat. Wielki moment polskich hokeistów [WIDEO]  Sportowefakty
  4. Pięć goli w meczu Polska - USA. Przez chwilę byliśmy w raju  Sport.pl
  5. Piękny sen polskich hokeistów. Niestety, zostali bezlitośnie wybudzeni  Interia Sport

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Ana Karina Olaya opuszcza szeregi Wilczyc

UNI Opole oficjalnie pożegnało Ane Karine Olaya’e. Kolumbijska przyjmująca ostatni rok może zaliczyć do udanych. W barwach klubu z Opola doszła do finałów Pucharu Polski, kończąc sezon ligowy na przyzwoitej 7. lokacie. Dobra forma zaprocentowała transferem do włoskiej Serie A, gdzie na co dzień gra Uyba Busto Arsizio. Dla polskiego klubu strata utalentowanej przyjmującej z […]

Читать дальше...

Sport.pl

Tak wygląda tabela MŚ po heroicznym meczu Polaków z gigantem

Reprezentacja Polski przegrała z 1:4 USA w piątym meczu mistrzostw świata Elity w hokeju. Biało-Czerwoni nadal muszą czekać na pierwsze zwycięstwo w turnieju, ale wciąż pozostają w grze o utrzymanie w najlepszej dywizji. Przed Polakami kluczowe spotkania i pogoń za głównym rywalem. Tak wygląda tabela MŚ Elity w hokeju po meczu Polska - USA.

Sport.pl

Pięć goli w meczu Polska - USA. Przez chwilę byliśmy w raju

Najpierw z Łotwą, a teraz ze Stanami Zjednoczonymi polscy hokeiści pokazali, że nieprzypadkowo znaleźli się w hokejowej elicie. Polacy przez pół spotkania z kandydatem do medalu mistrzostw świata nie stracili gola, a nawet sami jednego strzelili, ale sędzia bramki nie uznał. Potem rywale pokazali klasę.

Dwie czerwone kartki i przerwany mecz. Tak finiszuje Ekstraklasa

Na ligowym finiszu Górnik Zabrze złapał srogą zadyszkę. Na pożegnanie swojego obiektu tylko zremisował z Puszczą Niepołomice 1-1. Gospodarze objęli prowadzenie, grając w osłabieniu, ale nie byli w stanie odeprzeć chaotycznych ataków niżej notowanego rywala. Czternastokrotni mistrzowie Polski tracą punkty w trzecim meczu z rzędu. Mimo to wciąż zachowują szanse na powrót po latach do europejskich pucharów.

Sport – Google News (pl)

Dwie czerwone kartki i przerwany mecz. Tak finiszuje Ekstraklasa - Interia Sport

4. Dwa gole i dwie czerwone kartki w meczu Ekstraklasy  Sport.pl
  5. Znowu to zrobili! Puszcza zaskoczyła faworyta [WIDEO]  TVP SPORT

Pół godziny bez straty gola! Ambitna walka polskich hokeistów w starciu z USA - polsatsport.pl

1. Pół godziny bez straty gola! Ambitna walka polskich hokeistów w starciu z USA  polsatsport.pl
  3. Polacy walczyli o sensację na MŚ! Obłędny mecz naszego bramkarza  Przegląd Sportowy Onet