31

Новости за 21.07.2024

SportoweFakty.wp.pl

Skandaliczne zachowanie kibiców Falubazu

Kibice NovyHotel Falubazu Zielona Góra nie uszanowali minuty ciszy dla Bogusława Nowaka, zmarłego niedawno byłego świetnego żużlowca i trenera. Piotr Kaczorek, dziennikarz Canal+ Sport, poinformował o ich fatalnym zachowaniu.

Sports.kz

Конор Макгрегор наказал проигравшего Джейку Полу нокаутом экс-бойца UFC

Экс-чемпион UFC Конор Макгрегор после победы Джейка Пола (10-1) над экс-бойцом Майком Перри заявил, что уволил Перри из лиги кулачных боев Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC), передает Sports.kz со ссылкой на Sport.ua.

Sport.pl

Dramatyczna końcówka w ekstraklasie. Zadecydowała jedna akcja

Piast Gliwice w poprzednim sezonie był królem remisów. Z 34 spotkań ligowych aż szesnastokrotnie dzielił się punktami z rywalami. Na drugim miejscu w tej klasyfikacji była Cracovia, która 15 z 34 meczów kończyła remisowo. W starciu obu ekip na otwarcie nowych rozgrywek nie mógł paść inny wynik. Długo wydawało się, że Piast wygra, aż nadeszła 89. minuta.

Sport.fr (Rugby)

Nadal battu en finale par Borges à Bastad

Rafael Nadal, 261e mondial, a perdu en finale du tournoi de Bastad face au Portugais Nuno Borges (51e) 6-3, 6-2.  Cette défaite inquiétante survient une semaine avant les JO de Paris, où Nadal, champion olympique en 2008, doit se préparer à Roland-Garros.