Von Sandro Wagner inspiriert: Vollath erklärt Rückennummer

Nach der Auftakt-Niederlage gegen Saarbrücken tat sich 1860-München-Keeper René Vollath schwer, einen klaren Grund für selbige zu finden. Außerdem erklärte er seine Rückennummer 11: Sandro Wagner als zweiter Stürmer bei Bayern sei ein Vorbild gewesen.

BVB: Füllkrug-Wechsel zu West Ham offenbar vor Abschluss (T-online)

Geht jetzt alles ganz schnell? Niclas Füllkrug wird Borussia Dortmund offenbar verlassen. Der Nationalspieler soll nach England wechseln – der BVB und ein interessierter Klub haben sich einem Bericht zufolge geeinigt. Der Abschied von Niclas

SportoweFakty.wp.pl

Słodka zemsta w meczu Ekstraklasy

Wszedł na boisko w 80. minucie, a w 83. minucie zapewnił Górnikowi Zabrze zwycięstwo 1:0. Luka Zahović był bohaterem meczu z Pogonią Szczecin, w której został odstawiony na boczny tor i którą opuścił w letnim oknie transferowym.

Polsatnews.pl (sport)

Niedawno grał w Pogoni Szczecin, teraz strzelił jej gola. Oto bohater Górnika Zabrze

Mocno przebudowana latem drużyna trenera Jana Urbana zaczęła rozgrywki od dwóch wyjazdów – z Lechem Poznań przegrała 0:2, a z Puszczą Niepołomice zremisowała 2:2. Zabrzańscy kibice liczyli na komplet punktów w pierwszym domowym meczu sezonu. Ich marzenia spełnił Luka Zahovic, pozyskany przed sezonem z Pogoni.

Sport w INTERIA.PL

Postawili na nim krzyżyk. Zmienił klub i ich pokarał. Ależ historia w Ekstraklasie

W meczu Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin długo przyszło nam czekać na pierwszego gola. Choć gospodarze mieli wyraźną przewagę, nie potrafili jej udokumentować. Bohaterem został Luka Zahović, który w 81. minucie pojawił się na boisku, a dwie minuty później zdobył bramkę. Słoweniec pokarał swój były klub, w którym postawiono na nim krzyżyk, zapewniając tym samym komplet punktów nowemu pracodawcy.

Motorsport.com (ru)

IMSA Road America: Acura fastest from BMW in first practice

Acura’s Filipe Albuquerque topped the opening practice session for this weekend’s IMSA SportsCar Championship round at Road America.Albuquerque beat BMW’s Connor De Phillippi and Sebastien Bourdais (Cadillac Racing) in preparation for Sunday’s 2h40m race around the four-mile track that’s the self-proclaimed ‘America’s National Park of Speed’ and features a 47-car entry.The premier ...Keep reading

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - dzień 8. Śledź przebieg wydarzenia na żywo w Interii

Ósmy dzień IO 2024 w Paryżu będzie obfitował w wiele emocjii! O 9:00 rano do rywalizacji powróci Adrian Meronk, który powalczy o medal w golfie. W sobotnim ćwierćfinale zobaczymy polskiego żeglarza - Pawła Tarnowskiego. Do rywalizacji włączą się również lekkoatleci. W porannych kwalifikacjach skoku o tyczce wystąpi Piotr Lisek oraz Robert Sobera. Do tego mecz siatkarzy z Włochami, tenisowy finał kobiet i wiele więcej. Jedno jest pewne - nie może Cię z nami zabraknąć! Zapraszamy na relację na żywo z całego dnia. Читать дальше...

NRK.no (sport)

Norge tapte jevn håndballduell

Egypt vant 26–25 mot Norge i håndball for herrer. Tapet er det første til Norge i mesterskapet. Egypts seier betyr at de er videre i mesterskapet. Det er også Norge. – Det er frustrerende, særlig når det føles som om vi ikke spiller så galt, sier Tobias Grøndahl til NRK etter kampen. De to lagene fulgte hverandre tett gjennom kampen, og midtveis ledet Egypt 14–13. Halvveis ut i andre omgang så det ut til at Norge falt bak da Egypt gikk opp i tomålsledelse. Omtrent samtidig måtte en egyptisk spiller... Читать дальше...