Jessica Pegula kämpft um Konstanz in schwierigem Jahr (tennis world)

Jessica Pegula hat zugegeben, dass sie 2024 Schwierigkeiten hatte, ihr gewohnt hohes Niveau zu halten . Trotz eines Sieges in Berlin im Juni, hat die US-amerikanische Spielerin in diesem Jahr zahlreiche Herausforderungen gemeistert und zeigt sich

Sport w INTERIA.PL

Julia z krainy czarów. Może być upragnione złoto na Roland Garros

To była wybitna środa w Paryżu dla polskiego sportu. Dwa medale pań we wspinaczce, awans siatkarzy do finału po heroicznym boju z USA, kapitalne występy na Stade de France Marii Andrejczyk i Natalii Kaczmarek. Została ta kropka nad "i" - pojedynek Julii Szeremety o finał w boksie w wadze 57 kg. Z rywalką znacznie starszą, znacznie bardziej utytułowaną - Filipinką Nesthy Petecio. I młodziutka Polka z Chełma pokazała wielkie serce, abicję, ale i umiejętności. Wygrała 4:1. Mamy bokserski finał po 44 latach przerwy! Читать дальше...

Sports - Google News (us)

Hall reels in leaders down stretch, wins 400 gold - ESPN

1. Hall reels in leaders down stretch, wins 400 gold  ESPN
  2. Quincy Hall’s incredible charge and 4 other takeaways from a dramatic night of track and field at the Olympics  CNN
  3. Paris Olympics: Quincy Hall unleashes stunning comeback to win men's 400m gold  Yahoo Sports

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Kontuzja libero bardzo poważna? „Nie czuje palców”

Francją, która wygrała z Włochami.W trakcie trzeciego seta meczu półfinałowego z USA, Paweł Zatorski zderzył się z Marcinem Januszem. Libero reprezentacji w wyniku zdarzenia zaczął zwijać się z bólu leżąc na parkiecie. Po interwencji medyków Polak wrócił do gry i razem z resztą doprowadził do awansu do finału igrzysk olimpijskich. Po meczu libero podzielił się […]